„Kiállítottak a kispadról, kicsit elvitt a hév, de három tizenegyesnél mást is elvinne…”

Szombaton a megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoportjában négy, míg a Pannónia Zrt. csoportban egy mérkőzést játszottak.

Kelet-Magyarország csoport

Tisztaberek-Nyírbátor 2-9 (0-6)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Sipos. Tisztaberek: Gergorics – Sólyom, Molnár Róbert, Lukács (Papp), Molnár Roland, Szilágyi (Molnár K.), Bencze, Tóth, Bodó, Jóni (Mester), Algács. Edző: Mester Attila. Nyírbátor: Kiss – Czerula, Nagy, Papp (Lukács), Molnár (Székely), Sőre, Danó (Dobos), Varga, Erdei (Balogh), Sitku, Nemes (Székelyi). Edző: Uncihás Rémusz. Gól: Molnár 2, illetve Sitku 3, Nagy, Danó, Erdei 2, Dobos, Balogh. Ifi: 1-3. Mester Attila: – Az első félidő vállalhatatlan volt, a második már mutatott valamit a labdarúgásból is. Uncihás Rémusz: – Gratulálok a csapatnak a hozzáálláshoz, az első félidőben mutatott játékhoz. A második félidőben picit döcögött a játékunk, de még egyszer gratulálok az első félidei teljesítményhez.

Sonkád-Nyírcsaholy 8-3 (4-2)

Sonkád, 150 néző, v.: Tóth. Sonkád: Schwaner (Cseh) – Ignácz, Siket (Erdődi), Kálló, Tóth, Német, Botos Á., Tőkei, Nagy Zs., Németh (Tőkei), Botos V. (Sankó), Nagy B. Edző: Homoki Endre. Nyírcsaholy: Károly – Deák, Balogh, Petrohai L., Petrohai Gy., Szabó, Lakatos (Mihálku A.), Székely, Ruha, Czumbil, Páskuly (Mihálku Zs.). Edző: Tóth Zoltán. Gól: Ignácz, Siket 2, Kálló 2 , Botos, illetve Petrohai L. 2 (mindkettőt 11-esből), Ruha. Ifi: 4-6. Homoki Endre: – Kiállítottak a kispadról, kicsit elvitt a hév, de három tizenegyesnél mást is elvinne. Megérdemelten hoztuk le a mérkőzést, ettől függetlenül jó csapat a csaholy. Jól játszott mindenki, gratulálok a játékosoknak. Tóth Zoltán: – Sajnos ez lett a vége a nagyon gyenge hozzáállásnak. Néhány játékos nem üti meg a megye kettes szintet. El kell gondolkozni a folytatásról.

Nábrád-Hodász 2-6 (0-2)

Nábrád, 80 néző, v.: Vasas. Nábrád: Pásztor – Balogh, Fehér, Kónya (Piros), Suba, Kanyó, Lengyel, Kovács, Tejfel (Parádi), Banga, Pásztor. Edző: Végh András. Hodász: Sztároszta – Horváth, Szimuly, Botos (Lakatos), Vass, Haga G. (Haga A.) Mondom, Fetter, Kozák (Pályi), Papp, Varga (Farkas). Edző: Pálfi József. Gól: Kanyó, Tejfel, illetve Vass 3, Horváth, Szimuly, Haga. Ifi: 2-2. Végh András: – A mérkőzésről nincs mit mondanom, de nem mehetek el szó nélkül a játékvezetői hármas tevékenykedése mellett. Gratulálok a hodásziaknak. Pálfi József: – A mérkőzés első félidejében a nagy zűrzavart kihasználva megalapoztuk a győzelmünket. Örülök, hogy hétről-hétre jobban játszunk, és megpróbáljuk a megbeszélteket végrehajtani a pályán. Gratulálok mindkét csapatnak.

Csengersima-Nagydobos 6-4 (4-3)

Csengersima, 120 néző, v.: Lövei. Csengersima: Asztalos – Orosz, Horváth (Balogh), Kerekes (Bandula), Mona, Szabó, Korponai, Dávid, Volkán (Domokos), Halász (Tóth), Lacatos (Varga). Edző: Volkán Roland. Nagydobos: Rácz P. (Szabó) – Huszti, Rácz D., Bégány, Baráti, Fodor (Máté G.), Rácz Zs., Paragh (Zakor), Bíró, Máté Á., Pindzsula. Edző: Sánta András. Gól: Dávid 3, Orosz, Horváth, Kerekes, illetve Bégány 2, Baráti (11-esből), Máté G. Kiállítás: Baráti (52. p.), Szabó(90. p.) Ifi: 1-1. Volkán Roland: – Változatos, gólgazdag, közönségszórakoztató mérkőzésen csapongó, helyenként jó játékkal értékes három pontot szereztünk. Sánta András: – Kikaptunk, viszont szeretném megdicsérni a játékosaimat. Ilyen hozzáállással még nem játszott a csapat. Tíz emberrel is helytálltunk, amiért szeretném őket külön megdicsérni. Gratulálok az ifi csapatnak.

Pannónia Zrt. csoport

Tiszalök-Kállósemjén 0-4 (0-3)

Tiszalök, 70 néző, v.: Veres. Tiszalök: Fábián – Szanics (Aszalós), Balogh S., Balogh A., Cseh, Lakatos (Magyar), Puncsák (Kiss T.), Kiss R., Péntek, Bacskai (Majoros), Gál. Edző: Nagy Gábor. Kállósemjén: Ovszijenko – Tóth, Marozsán, Kóth, Mészáros, Mező, Docsa, Danó (Páll), Kiss (Bozsányi), Dobránszki (Juhász), Lábas (Petruska). Edző: Marincsák Viktor. Gól: Danó 2, Kóth, Lábas. Kiállítás: Kiss(85. p.) Ifi: 4-2. Nagy Gábor: – Felesleges túlragoznom a dolgokat, az eredmény sajnos önmagáért beszél. Gratulálok a vendégeknek, további sok sikert kívánok nekik. Marincsák Viktor: – Korábban megígértem még keresztapámnak, hogy fogok valami személyeset nyilatkozni, mert mindig nagy örömmel böngészgette ezeket. Keresztapám a héten elhunyt, a temetéséről érkeztem a mérkőzésre és ezt az eredményt az ő emlékének ajánlom. Nyugodjon békében.
Forrás: Szabolcs Online