8. évfolyam:

I. helyezett: 8.a

II. helyezett: 8.b

III. helyezett: 8.c

Ebben a tanévben is meghirdettük Süti sütő versenyünket. A zsűri íz és küllem alapján döntött, melyik osztály süteménye a legmutatósabb és legfinomabb. Ezúttal a 7.a osztály nyerte el a győztesnek járó oklevelet és vándorserleget, hisz mindkét kategóriában 1. helyezett lett.  Küllem kategóriában 1. helyezett a 8.c, 2. helyezett a 2.a osztály, 3. helyezett a 4.b osztály lett. Íz kategóriában 1. helyezett a 3.a, 2. helyezett a 5.c, 3. helyezett a 4.b osztály lett.

A napot eredményhirdetéssel és a díjak kiosztásával zártuk.